O NAS

Firma Mrs HR London powstała z myślą o wychodzeniu naprzeciw potrzebom małym i średnim polskim przedsiębiorstwom w Wielkiej Brytanii.  Właścicielem firmy i opiekunem klienta jest Marta Leśniewska-Mizerek - doświadczony specjalista z dziedziny płac i zarządzania zasobami ludzkimi,  posiadający wykształcenie wyższe magisterskie z London School of Economics, poparte podyplomowymi kwalifikacjami CIPD z prawa pracy oraz kilkuletnią praktyką w obszarze twardego i miekkiego HR. 

Moją ofertę kieruję do osób, które chcą skupić się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i bezpiecznie prowadzić interesy, powierzając swoje kwestie kadrowe w ręce wykwalifikowanych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wierzę, że prawidłowo stworzone umowy o pracę oraz procedury firmy  to klucz do udanego biznesu, dlatego nie ograniczam się do oferowania gotowych usług, ale wychodzę naprzeciw potrzebom klientów i życiu wolnemu od prawnych i kadrowych trosk. 

Zależy mi na poprawnych relacjach pracodawca - pracownik, i dlatego nie zapominam o prawach indywidualnych jednostek. Oferuję wsparcie i świadczę wachlarz usług 

z zakresu prawa pracy również dla pracowników.